• 27 رای - 2.93 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش کاردینگ و ساخت اکانت رایگان نورد وی پی ان
Thumbs Up 
آموزش کاردینگ و ساخت اکانت رایگان نورد وی پی ان
موارد مورد نیاز :
۱- فیلتر شکن با آیپی آمریکا ترجیحا (ازینجا دانلود کنید)
۲- ایمیل - چون با هر ادرس ایمیل فقط یکبار اکانت رایگان میده ترجیحا از ایمیل موقت استفاده کنید.  سایتهای زیادی هستند که سرویس ایمیل موقت ارایه میدن ولی من یه نمونشو براتون میذارم،
نکته: ترجیحا ادرس ایمیل دست نویس خودتون بذارید و شماره بزنید اینجوری هم تکراری در نمیاد و هم دردسر نداره
لینک ایمیل موقت
۳- بین BIN (شش رقم اول شماره کارت اعتباری) با بین میشه کارتهای اعتباری درشت کرد.  بعضی سایتها با بغضی شماره کارتها آسیب پذیر هستند و قبل از اینکه پچ بشن میشه ازش استفاده کرد و بی نهایت کارت اعتباری ساخت و طبیعتا تعداد زیادی اکانت بسازید
برای ساخت شماره کارت از بین هم نرم افزار وجود داره و هم سایت که من یک نمونه از سایتها رو براتون میذارم
سایت ساخت کارت مجازی
۴- لینک آسیب پذیر سایت مورد نظر
لینک آسیب پذیر نورد وی پی ان
آموزش ساخت:
وارد سایت ایمیل موقت بشید و اکانت خودتون رو انتخاب کنید
وارد سایت ساخت کارت اعتباری از بین شوید و بین مورد نظر رو وارد کنید تا براتون کارت اعتباری به صورت رندوم بسازه
بین مورد نظر ما ۵۳۶۵۹۵ هست
خب حالا وارد لینک نورد ویپی ان شید و ادرس ایمیل و کارت اعتباری رو وارد کنید و بقیه مشخصات رو هم از خودتون بزنید و وقتی پیغام داد که ایمیلتون رو چک کنید یعنی موفق شدید
به ایمیلتون برید و گزینه ای که خواسته پسورد بزنید رو بزنید تا پسورد قرار بدید
حالا یوزرتون میشه ادرس ایمیل و پسورد هم که خودتون گذاشتید
موفق باشید

اگر مشکلی دارید از ویدیو آموزشی زیر کمک بگیرید

کانال سایت ما : avkeys@

ارتباط با من : darkhack3r@

پاسخ