• 5 رای - 3.2 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دریافت بیتکوین و ارز مجازی بدون نیاز به ماین کردن
Thumbs Up 
با سلام
در این آموزش به شما میخوام دریافت ارز مجازی بدون نیاز به ماین کردن ، نصب نرم افزار و عضو گیری رو آموزش بدم . شما در این آموزش با وقت گذاشتن 5 دقیقه در روز شروع به درامد می کنید و میتونید مقدار قایل توجهی از 5 نوع ارز مجازی با توجه به کاری که می کنید دریافت کنید و در نهایت میتونید همه رو به بیتکوین تبدیل و به والت خودتون انتقال بدید . الان چند ماهه من دارم ازش بیت کوین میگیرم و هنوز داره میده .

خب ابتدا در سایت زیر ثبت نام کنید و باید با ایمیل واقعی خودتون باشه

خب بعد ثبت نام و تایید ایمیل این سایت روزانه مقداری بهتون توکن خودشو میده . خب حالا برای دریافت ارز بیشتر چه کاری کنیم . در پایین 5 تا لینک براتون میذارم که کلیک میکنید و وارد میشید و از شما ایمیلی که تو سایت بالا ثبت نام کردید رو میخواد و با دادن ایمیل و ورود شروع میکنه به ارز مجازی دادن به حساب کاربریتون .
شما 5 تا لینک رو باز کنید و در بوکمارک مرورگر ذخیره کنید و روزانه دوبار وارد هر کدوم از لینکها بشید و میبینید که مبلغی براتون جمع شده بدون اینکه کاری کرده باشید و شما فقط کافبه روی گزینه claim now  کلیک کنید تا مبلغ صفر بشه و دوباره شروع به جمع کردن کنه . بعد از زدن این گزینه مبلغ به حسابتون تو سایت اول واریز میشه و میتونید اونجا به هم دیگه تبدیل کنید و مبلغ رو که به حدنصاب لازم رسید به کیف پولتون منتقل کنید .
همچنین اینکه مهمه روزانه دوبار حداقل سربزنید وگر نه مبلغ کمتری به اکانتتون میده . سر زدن روزانه باعث میشه درصد جایزه ها بالا بره و اگه یکی دو روز سر نزنید جایزه ریست میشه درصدش مجدد .

کانال سایت ما : avkeys@

ارتباط با من : darkhack3r@

پاسخ