• 104 رای - 3.12 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اپدیت آفلاین اواست
Thumbs Up 
 avast antivirus update[عکس: Avast.png]

دانلود آپدیت اوست (avast)

11 شهریور 1392

02- 09 - 2013 avast update

برای ورژنهای 5 و 6 , 7 , 8

قابل دانلود از سرور داخلی

[عکس: download.png]

برچسب : آپدیت avast - دانلود آپدیت اوست - آفلاین آپدیت اوست - avast offline update - آپدیت اوست 2012 - آپدیت اوست 7 - اپدیت اوست - جدیدترین اپدیت اوست - اپدیت جدید اوست - آپدیت avast -

update avast - update for avast - avast latast update - آپدیت اوست اردیبهشت 91 - آپدیت اوست خرداد 91 - آپدیت اوست تیر91 - آپدیت اوست مرداد 91 - آپدیت اوست شهریور ماه - آپدیت اوست مهر 91

آپدیت اواست ورژن 8

کانال سایت ما : avkeys@

ارتباط با من : darkhack3r@

پاسخ

26 شهریور 1392

17- 09 - 2013 avast update

برچسب : آپدیت avast - دانلود آپدیت اوست - آفلاین آپدیت اوست - avast offline update - آپدیت اوست 2012 - آپدیت اوست 7 - اپدیت اوست - جدیدترین اپدیت اوست - اپدیت جدید اوست - آپدیت avast -

update avast - update for avast - avast latast update - آپدیت اوست اردیبهشت 91 - آپدیت اوست خرداد 91 - آپدیت اوست تیر91 - آپدیت اوست مرداد 91 - آپدیت اوست شهریور ماه - آپدیت اوست مهر 91

آپدیت اواست ورژن 8

پاسخ

29 شهریور 1392

20- 09 - 2013 avast update

آپدیت اواست ورژن 8

پاسخ

26 مهر 1392

18- 10 - 2013 avast update

update avast - update for avast - avast latast update - آپدیت اوست اردیبهشت 92 - آپدیت اوست خرداد 92 - آپدیت اوست تیر92 - آپدیت اوست مرداد 92 - آپدیت اوست شهریور ماه - آپدیت اوست مهر 92
اپدیت اوست آبان 92 - آخرین آپدیت اوست از سرور ایران
آپدیت اواست ورژن 8

پاسخ

03 آبان 1392

23- 10 - 2013 avast update

برای ورژنهای 5 و 6 , 7 , 8   104 مگابایت

برای ورژن 9  39 مگابایت

برچسب : آپدیت avast - دانلود آپدیت اوست - آفلاین آپدیت اوست - avast offline update - آپدیت اوست 2012 - آپدیت اوست 7 - اپدیت اوست - جدیدترین اپدیت اوست - اپدیت جدید اوست - آپدیت avast - آپدیت اوست ورژن 9 - آفلاین آپدیت اواست 9 - آپدیت avst 9 - آپدیت اواست 2014
update avast - update for avast - avast latast update - آپدیت اوست اردیبهشت 92 - آپدیت اوست خرداد 92 - آپدیت اوست تیر92 - آپدیت اوست مرداد 92 - آپدیت اوست شهریور ماه - آپدیت اوست مهر 92 - آپدیت اواست ورژن 8 - اپدیت اوست آبان 92 - آخرین آپدیت اوست از سرور ایران

پاسخ

15 آبان 1392

06- 11 - 2013 avast update

برای ورژنهای 5 و 6 , 7 , 8   104 مگابایت

برای ورژن 9  39 مگابایت
برچسب : آپدیت avast - دانلود آپدیت اوست - آفلاین آپدیت اوست - avast offline update - آپدیت اوست 2012 - آپدیت اوست 7 - اپدیت اوست - جدیدترین اپدیت اوست - اپدیت جدید اوست - آپدیت avast - آپدیت اوست ورژن 9 - آفلاین آپدیت اواست 9 - آپدیت avst 9 - آپدیت اواست 2014
update avast - update for avast - avast latast update - آپدیت اوست اردیبهشت 92 - آپدیت اوست خرداد 92 - آپدیت اوست تیر92 - آپدیت اوست مرداد 92 - آپدیت اوست شهریور ماه - آپدیت اوست مهر 92 - آپدیت اواست ورژن 8 - اپدیت اوست آبان 92 - آخرین آپدیت اوست از سرور ایران

پاسخ

با توجه به اینکه لینک دانلود از سایت اصلی می باشد همیشه آخرین آپدیت رو دریافت می کنید .

دانلود آپدیت آواست 9 به بعد

پاسخ
آپدیت آفلاین آواست از ورژن 5 تا 12
26 بهمن 1395

دوستان من فولدر آفلاین آپدیتمو اشتراک گذاشتم که آفلاین آپدیت اکثر آنتی ویروسا توشه و هر چند وقت یک بار که بتونم بروزش میکنم
میتونید از این پوشه برای آنتی ویروساتون استفاده کنید و نظرات یادتون نره

پاسخ
Thumbs Up 
آپدیت آفلاین آواست از ورژن 5 تا 12
3 اسفند 1395

دوستان من فولدر آفلاین آپدیتمو اشتراک گذاشتم که آفلاین آپدیت اکثر آنتی ویروسا توشه و هر چند وقت یک بار که بتونم بروزش میکنم
میتونید از این پوشه برای آنتی ویروساتون استفاده کنید و نظرات یادتون نره

دانلود آفلاین آپدیت آواست

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان