خرید اکانت طلایی
رتبه موضوع:
  • 17 رای - 2.71 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود رایگان 5 پکیج آموزشی گران قیمت برای کاربرانی که در جشنواره رای بدهند
Thumbs Up 
با سلام و خسته نباشید خدمت کلیه کاربران
خواهشمند است با شرکت در قرعه کشی زیر و ثبت رای با ایمیل خود برای سایت XZN در صورت موفقیت به کلیه کاربرانی که در قرعه کشی شرکت کنند بدون قرعه کشی 5 پکیج آموزشی گران قیمت ارسال خواهد شد .
بعد از ثبت رای از طرف جشنواره برای شما یک تاییدیه ایمیل می شود که با ارسال آن به ما دسترسی به دانلود 5 پکیج ویژه را پیدا خواهید کرد

لینک رای رو از زیر بردارید و شرکت کنید

جهت حمایت از انجمن اکانت ویژه طلایی بخرید . از اینجا

Avkey@

پاسخ }}}}}}}}
Thanks given by: VIT
با سلام الوعده وفا Smile:

http://uupload.ir/files/vqzh_1.png
پاسخ }}}}}}}}
Thanks given by:
با سلام به زودی پکیج ها بارگذاری میشوند . تصمیم بر این هست چندین پکیج معرفی شه و دوستانی که رای دادند بتونند انتخاب کنند از بین پکیج ها که بیشتر طبق سلیقشون باشه .

Avkey@

پاسخ }}}}}}}}
Thanks given by: VIT
همینطور که شاهد هستید پکیج های پولی در حال بارگذاری هستند و اعضای ویژه (VIP) می توانند به صورت کامل و بدون پرداخت هزینه برای دانلود به این بخش دسترسی داشته باشند . دوستانی هم که رای دادند می تونند از بین این پکیج ها که دارم به مرور بارگذاری می کنم انتخاب کنند و بسته به قیمت پکیج ها یک الی پنج پکیج انتخاب کنند تا لینکها ارسال بشه براشون
از اونجایی که هزینه ثبت نام در گروه ویژه نسبت به هزینه پکیج ها خیلی ناچیزه پیشنهاد می کنم کاربران برای حمایت از سایت و جبران هزینه ها ی دانلود و آپلود عضو گروه ویژه بشوند . قیمت کمترین پکیج که به صورت رایگان در اختیار شما قرار دادیم بیشتر از هزینه ثبت نام در گروه کاربری ویژه بابت یکسال هست . قیمت کل پکیج های در حال بار گذاری بیشتر از چند میلیون تومان است .

Avkey@

پاسخ }}}}}}}}
Thanks given by: