خرید اکانت طلایی
امتیاز موضوع:
  • 8 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راه اندازی انجمن هک و امنیت
Thumbs Up 
انجمن هک و امنیت راه اندازی شد
در نظر دارم آموزشهای اختصاصی و مفیدی رو براتون بذارم . این انجمن مخصوص کاربران VIP هست و به زودی شگفت زده خواهید شد .
جهت حمایت از انجمن اکانت ویژه طلایی بخرید . از اینجا

Avkey@

پاسخ }}}}}}
Thanks given by:
کمربندهاتون رو ببندید کلی پکیج پولی رایگان به زودی برای اعضای VIP

Avkey@

پاسخ }}}}}}
Thanks given by:
با سلام خدمت دوستان گل خودم
در همانطور که میدونید اقدام به راه اندازی انجمن هک و امنیت کرده بودم اما با توجه به اینکه آموزش های هک کردن بر خلاف فعالیت چند ساله این سایت هست و باعث نقض حریم خصوصی افراد و شاید کاربران خود این سایت ممکن است بشود و مسیری بر خلاف مسیر انجمن هست . همچینین ممکن است باعث حساسیت ارگانهای امنیتی نسبت به سایت گردد که باعث بدبینی نسبت به این سایت می شود .
البته این رو بگم که آموزشهای امنیتی جالب و مورد نیاز برای افزایش سطح آگاهی کاربران قرار داده می شود
بنابراین تصمیم به انحلال انجمن هک کردم . در عوض آن انجمن آن تبدیل به انجمن مخصوص کاربران VIP می شود و بجای اینکه در هر انجمن یک قسمت مربوط به کاربران طلایی باشد همه اینها در یک جا جمع می شود که به عنوان انجمن VIP یا همان کاربران ویژه (طلایی) نامگذاری می شود .
در این انجمن آموزشهایی که در سایتهای دیگه پولی هست برای این اعضا رایگان قرار داده می شود ، کرک ها و برنامه های خاص ، آموزشهای اختصاصی خود انجمن و برنامه های پولی اندروید رو هم براشون میذاریم .
امیدوارم این تغییرات مفید باشه .
همچنین از همه میخوام با تهیه اشتراک ویژه من رو حمایت کنند . این درآمدها مستقیما برای انجمن خودتون هزینه و کیفیت روز به روز بیشتر میشه . میتونید تغییرات جدید رو حس کنید .

Avkey@

پاسخ }}}}}}
Thanks given by: