خرید اکانت طلایی
امتیاز موضوع:
  • 9 رای - 4.11 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بروزرسانی های جدید مخصوص کاربران VIP
Thumbs Up 
با سلام
به خاطر اینکه بعضی از دوستان لطف کردند و اکانت VIP خریداری کردند در صورتی که میتونستند از سایت رایگان استفاده کنند تصمیم گرفتم بروزرسانی های مخصوصی فقط برای اعضای VIP بذارم که کمی لطفشون رو جبران کنم . به خصوص انجمن اندروید به زودی شامل بروزرسانی های خاصی می شود . البته یکی دیگه از دلایلش این هست که به خاطر جلوگیری از مسدود شدن سایت این بروزرسانی ها از دسترس عموم در میاد تا لینکها مسدود نشوند . همچنین قیمت اکانتهای سایت بالاتر میره . پس بزودی انجمن یه انجمن فوق العاده میشه . دوستانی هم که میتونند در سایت همکاری کنند با من در ارتباط باشند .
جهت حمایت از انجمن اکانت ویژه طلایی بخرید . از اینجا

Avkey@

پاسخ }}}}}}
Thanks given by:
همینطور که شاهد هستید پکیج های پولی در حال بارگذاری هستند و اعضای ویژه (VIP) می توانند به صورت کامل و بدون پرداخت هزینه برای دانلود به این بخش دسترسی داشته باشند .
از اونجایی که هزینه ثبت نام در گروه ویژه نسبت به هزینه پکیج ها خیلی ناچیزه پیشنهاد می کنم کاربران برای حمایت از سایت و جبران هزینه ها ی دانلود و آپلود عضو گروه ویژه بشوند . قیمت کمترین پکیج که به صورت رایگان در اختیار شما قرار دادیم بیشتر از هزینه ثبت نام در گروه کاربری ویژه بابت یکسال هست . قیمت کل پکیج های در حال بار گذاری بیشتر از چند میلیون تومان است .
جهت حمایت از انجمن اکانت ویژه طلایی بخرید . از اینجا

Avkey@

پاسخ }}}}}}
Thanks given by: