خرید اکانت طلایی
امتیاز موضوع:
  • 32 رأی - میانگین امتیازات: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعاتی در مورد سایت . همه بخوانند
Thumbs Up 
با عرض سلام

مواردی بود که شاید دونستنش برای کاربران بد نباشه

چرا باید برای استفاده از مطالب ثبت نام کنم ؟

اولین و مهمترین علت درخواست ثبت نام از کاربران جلوگیری از حمله اسپمرها به سایت هست . بدون سخت گیری های ثبت نام اسپمرها یک روزه سایت رو با گذاشتن چند هزار پست زائد برای کاربران بلااستفاده می کنند . 
دومین علت پشتیبانی راحت تر کاربران و عدم اجازه به استفاده از لینکها توسط سایت های دیگر هست . همچنین فرستادن پیام به کاربران و غیره

سومین علت با پنهان بودن لینک ها برای مهمانان باعث میشود لینک کرک ها و پچ ها از جستجوگرهای آنتی ویروس ها محفوظ بماند
پس درخواست ثبت نام برای گرفتن وقت شما و مسخره بازی نیست

چرا لینک ها به صورت مستقیم قرار داده نمی شوند ؟

برای جلوگیری از شناسایی فایلها توسط آنتی ویروس ها فایلها همراه با پسورد ضمیمه می شوند . چرا که اگه به صورت لینک مستقیم لایسنس بذارم مثل سایر سایتها توسط آنتی ویروس مخصوصا نود32 بلوکه می شویم و دیگر نمی توانید وارد سایت شوید 
الان یکساله لایسنس قرار میدم و هنوز بلاک نشدیم.

چرا باید اکانت وی آی پی بخریم ؟
این سایت فعلا کاملا رایگان است ولی اکانت ویژه با قیمت بسیار پایین فقط هزار تومان در ماه قرار داده شده برای دوستانی که مایلند از بروز رسانی های سایت حمایت کنند. هزینه های سایت تامی می شود و دیگر در سایتهای مختلف مجبور نیستید دنبال لایسنس باشد

لینک خرید 

چرا نمیتوانم دانلود کنم ؟

به همه پیشنهاد می کنم برای دانلود فایلهای پیوست ار اینترنت دانلود منیجر استفاده کنند تا دیگر مشکل دانلود نداشته باشند
جهت حمایت از انجمن اکانت ویژه طلایی بخرید . از اینجا

Avkey@

پاسخ }}}}}}
Thanks given by: CyberGhost

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Thumbs Up ارتقاء سایت AVkeys 7 4,008 01-15-2017، 01:31 PM
آخرین ارسال: AVkeys
Thumbs Up به روز نشدن سایت AVkeys 4 4,337 03-16-2015، 08:58 PM
Thumbs Up اضافه شدن قسمتهای بسیار ویژه به سایت در آینده AVkeys 0 1,572 10-26-2013، 04:59 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان