خرید اکانت طلایی
رتبه موضوع:
  • 59 رای - 2.88 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر سنجی - کاربران VIP
Thumbs Up 
با سلام خدمت همه دوستان گلم
یه نظر سنجی میذارم در مورد اکانتی شدن سایت و ایجاد قسمت کاربران ویژه دوست دارم همه نظراتشون رو بگن . حقیقتش این سایت برای کمک کردن به شماست از طرفی هم بنده جدیدا مشغلم زیاد شده و کمتر رسیدگی کردم . امیدوارم دوستان با کمی تفکر نظراتشونو بیان کنند .
دلیل اکانتی شدن بعضی مطالب سایت :
1- هزینه های سایت ( هاست ، نگهداری ، اینترنت ) [img]images/smilies/confused.gif[/img]
2- وقت گیر بودن گذاشتن مطالب  . در صورت جبران شدن کمی از هزینه ها قاعدتا وقت بیشتری میشه گذاشت .
3- در دسترس بودن اطلاعات تخصصی برای کسانی که حرفشون اینه و از این راه کاسبی میکنند
4- دیرتر بلوک شدن لایسنسها و عدم کپی برداری توسط سایتهای دیگر
5- قرار دادن امکانات بیشتر به کاربران ویژه مانند سرورهای آپدیت ، کرک و ...
6 - دعوت از نویسندگان بیشتر و اضافه شدن قسمت های بیشتر مثل انجمن های تلفن همراه

دوستان دقت کنند که تمام مطالب پولی نخواهد شد و فقط بعضی از انجمنها و مطالب اختصاصی پولی می شوند
در صورت استقبال تمام کاربران میزان حق عضویت بسیار پایین تعیین خواهد شد .

نظرات خودتون شامل :
دید کلی در باره حق عضویت
انجمن هایی که از دسترس کاربران عادی حذف شوند
مبلغ پیشنهادی ( چه مبلغی منصفانه است )
دوست دارید بیشتر چه مطالبی بروز شوند
و ...

جهت حمایت از انجمن اکانت ویژه طلایی بخرید . از اینجا

Avkey@

پاسخ }}}}}}}}}
Thanks given by:
با سلام خدمت مدیریت کل
با توجه به هزینه ها و مشکلات، حق عضویت کمی و دراز مدت اگه باشه خوبه البته در قبال موارد 4و5 که جنال عالی فرمودید.
من فکر میکنم اگه تخصصی در مورد همین آنتی ویروس ها بیشتر کار کنید بهتره!
البته با توجه به اینکه شما مدیر سایتهای مختلفی هستید اگه یک مرجع کامل رایانه و تلفن همراه بزارید کاربران و آمار بازدید خیلی بیشتر میشه!
طرح سایت هم بیشتر کار کنید روش!اینشکلی خیلی دستو پاگیره
در پایان اگه همکاری خواستید و از دستم بربیاد خوشحال میشم در هر چه به روز بودن سایت کمکتون کنم
موفق باشید
پاسخ }}}}}}}}}
Thanks given by:
(07-18-2014، 03:09 PM)'heeeee' نوشته: با سلام خدمت مدیریت کل
با توجه به هزینه ها و مشکلات، حق عضویت کمی و دراز مدت اگه باشه خوبه البته در قبال موارد 4و5 که جنال عالی فرمودید.
من فکر میکنم اگه تخصصی در مورد همین آنتی ویروس ها بیشتر کار کنید بهتره!
البته با توجه به اینکه شما مدیر سایتهای مختلفی هستید اگه یک مرجع کامل رایانه و تلفن همراه بزارید کاربران و آمار بازدید خیلی بیشتر میشه!
طرح سایت هم بیشتر کار کنید روش!اینشکلی خیلی دستو پاگیره
در پایان اگه همکاری خواستید و از دستم بربیاد خوشحال میشم در هر چه به روز بودن سایت کمکتون کنم
موفق باشید

البنه این نکته رو هم بگم دوستانی که همکاری کنند . از درامدهای سایت نصیبشان خواهد شد

Avkey@

پاسخ }}}}}}}}}
Thanks given by:
سلام خدمت مدیر سایت .
به نظر من هنوز که تازه با این آدرس جدید دارین فعالیت میکنین صبر کنین یکمی بیشتر مخاطب جذب کنین بعدا.
به نظر من اگه هر بخش رو به بعضی افراد که توانایی اداره اون قسمت رو دارن بدین هم سایت فعال تر میشه هم افراد فعال تر میشن.
[img]images/smilies/cool.gif[/img]
پاسخ }}}}}}}}}
Thanks given by:
حاجی من لایسنس نیاز دارم خیلی هم پیگیر ساییت هستم . توان مالی ندارم . اگر که میشه لینک لایسنس هارو بهم بده بتونم دی ال کنم
اگرم نمیشه اکانتمو ریمو کن
پاسخ }}}}}}}}}
Thanks given by: AVkeys
(09-24-2014، 08:04 PM)saeedtntt نوشته: حاجی من لایسنس نیاز دارم خیلی هم پیگیر ساییت هستم . توان مالی ندارم . اگر که میشه لینک لایسنس هارو بهم بده بتونم دی ال کنم
اگرم نمیشه اکانتمو ریمو کن

مگه لایسنس ها قادر به دانلود شدن نیست ؟ من محدودیت رو برداشتم

Avkey@

پاسخ }}}}}}}}}
Thanks given by: