• 89 رای - 2.99 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش حذف کامل برنامه ها از ویندوز با برنامه های پاک کننده
Thumbs Up 
خب دوستان گلم با یه مطلب آموزشی ساده در خدمتتون هستم که امیدوارم به دردتون بخوره
پاک کردن برنامه ها و بازیها از ویندوز فقط با کلیک کردن بر روی گزینه Delet پوشه آن برنامه میسر نیست . برای حذف کامل برنامه ها شما باید از برنامه های پاک کننده Unistaller یا از منوی کنترل پنل استفاده کنید . همچنین در بعضی برنامه های خاص کاربران با راههای بسیار پیچیده ای  برای حذف مواجه میشوند . باید این نکته رو بهتون بگم که با استفاده از منوی کنترل پنل و حذف یک برنامه این حقیقت وجود داره که اون برنامه ممکنه به صورت کامل حذف نشه چون معمولا برنامه ها علاوه بر ساخت فایلهای مورد نیاز در پوشه خودشون ممکنه فایلهای زیادی در پوشه های مختلف ویندوز و دستورات و کلیدهایی در رجیستری ویندوز وارد کنند .
مثال بارز این مسئله که شاید همتون بهش برخوردید نصب نشدن یک برنامه مثل آفیس یا آنتی ویروس بعد از حذف اون باشه . در اینجاست که برنامه های حذف کننده اهمیت پیدا می کنند . من در اینجا 4تا از بهترین برنامه های حذف کننده رو بهتون معرفی میکنم  تا کاربرانی که زیاد وارد نیستند با کمک این برنامه ها دیگه به مشکل نخورند .

1- ( Iobit Uninstaller 3 )

یوبیت آنینستالر برنامه ای هست که به گفته خیلی ها نسبت به بقیه برنامه های پاک کننده برتری بیشتری داره و میتونه برنامه ها را بدون به جا گذاشتن اثری از اون پاک کنه . این برنامه رایگان هست و هر کسی میتونه بدون در گیر شدن با مشکلات کرک کردن برنامه ها بخصوص کاربران تازه کار ازش به راحتی استفاده کنه . یکی دیگر از مزیت های اون Portable بودن اون هست . یعنی این برنامه نیازی به نصب شدن نداره و بعد از دانلود کردن فقط با دوبار کلیک کردن بر روش اجرا میشه و میتونید ازش استفاده کنید . این برنامه بسیار سبک هست . همچنین تمام برنامه های نصب شده بر روی سیستم رو لیست میکنه تا بتونید برنامه های اضافی رو پاک کنید .
2 - ( Comodo Program Manager )

این برنامه هم جزو محصولات خوب کومودو هست که شاید بیشتر این شرکت رو با نرم افزارهای امنیتیش بشناسید . این نرم افزار با امکانات زیادی که داره میتونه بسیار بدرد بخوره . میتونید با این برنامه علاوه بر حذف کامل برنامه ها ، درایورهای قطعات و یا آپدیت های ویندوز رو هم پاک کنید .  نکته ای که این برنامه داره اینه که همیشه فعال و در حال اجراست و هر زمان که شما بخواهید برنامه ای رو نصب کنید با استفاده از تکنولوژی محافظت ابری خودش اون رو برای پاک بودن از هر نوع ویروسی چک می کنه که این نوعی مزیته . اما از طرفی هم همیشه در حال اجرا بودن میتونه مقدای از امکانات سیستم مثل رم و سی پی یو رو به خودش اختصاص بده . اگه سیستم ضعیفی دارید شاید این قسمت برنامه براتون خوشایند نباشه . [img]images/smilies/rolleyes.gif[/img] - این برنامه رایگان هست .
3- ( Revo Uninstaller )

برنامه ای بسیار عمومی که خیلی ها ازش استفاده می کنند . بسیار سریع و کارامد هست . میتونید با راحتی یک یا چند برنامه رو با هم حذف کنید  . این برنامه رایگان نیست و میتونید با دانلود و نصب اون از سایت اصلی تا 30 روز از امکاناتش استفاده کنید یا اینکه اون رو از سایت های خوب فارسی به صورت رایگان دریافت کنید . از گوگل کمک بگیرید . من در اینجا سایت اصلیش رو معرفی میکنم .

4 - (YourUninstaller)
این برنامه برنامه ای هست که خودم ازش استفاده می کنم . برنامه ای کم حجم و خوب هست . کار کردن با اون راحته و با لیست کردن برنامه های نصب شده میتونید به راحتی برنامه هاتون رو پاک کنید . این برنامه هم رایگان نیست و با نصب اون از سایت اصلی تا یک ماه میتونید ازش استفاده کنید و بعدش باید اون رو رجیستر کنید .
کانال سایت ما : avkeys@

ارتباط با من : darkhack3r@

پاسخ