خرید اکانت طلایی
امتیاز موضوع:
  • 40 رای - 2.6 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
به روز نشدن سایت
Thumbs Up 
درود
با توجه به شروع امتحانات اینجانب از تاریخ 1/10/92 و اینکه درسای مقطع کارشناسی ارشد دشوار هست تا یکماه سایت آپدیت نخواهد شد .
امیدوارم به بزرگی خودتون ببخشید . با توجه به اینکه اینجا یه انجمن آزاد هست کاربران میتونن در بروز نگه داشتن سایت کمک کنند و فعالیت کنند .

البته هم چنان سعی میکنم با sms پاسخگوی دوستان باشم و اگر هم شد سری به سایت میزنم .

باتشکر حمید کامرانی
مدیر کل سایت
جهت حمایت از انجمن اکانت ویژه طلایی بخرید . از اینجا

Avkey@

پاسخ }}}}}}
Thanks given by:
درود
با توجه به شروع امتحانات اینجانب از تاریخ 01/04/93 و اینکه درسای مقطع کارشناسی ارشد دشوار هست تا یکماه سایت آپدیت نخواهد شد .
امیدوارم به بزرگی خودتون ببخشید . با توجه به اینکه اینجا یه انجمن آزاد هست کاربران میتونن در بروز نگه داشتن سایت کمک کنند و فعالیت کنند .

البته هم چنان سعی میکنم با sms پاسخگوی دوستان باشم و اگر هم شد سری به سایت میزنم .
باتشکر حمید کامرانی
مدیر کل سایت

Avkey@

پاسخ }}}}}}
Thanks given by:
دوستان من دارم میرم مسافرت Big Grin  تا یک هفته سایت به روز نخواهد شد (تا 24 ابان)
بلکه این مدت که نیستم قدرمو بدونید لااقل یاد بگیرید از پستا استفاده می کنید روی دکمه تشکر کلیک کنید  Tongue

Avkey@

پاسخ }}}}}}
Thanks given by: esytiger
دوستان عزیز و ارجمند
به علت نزدیک شدن امتحانات اینجانب تا اواخر دی ماه 93 قادر به بروزرسانی سایت نیستم

Avkey@

پاسخ }}}}}}
Thanks given by:
25/12/93
دوستان به علت مشکل در هارد سرور میزبان و پاک شدن تمامی پستهای 12 روز اخیر فعلا سایت به روز رسانی نخواهد شد تا مشکلات سرور برطرف گردد . از تمامی کاربران عزیز که ثبت نام کردند و ممکنه الان نام کاربریشان پاک شده باشد عذزخواهی می کنم . لطفا شکیبا باشید تا مشکلات برطرف گردد . در حال پیگیری هستم .

Avkey@

پاسخ }}}}}}
Thanks given by: VIT